Vanzari

Operator magazin online Full Time

Angajator

CautCeas.ro - Magazin Online

Mai multe despre companie

Candidatul ideal
– Capacitate de lucru in echipa

– Orientare catre client

– Bune abilitati de comunicare

– Bune abilitati de organizare

– Atentie la detalii

– Cunostinte bune de operare pc

– Asimilarea cu usurinta a notiunilor din domeniul online

– Respecta imaginea si politica companiei in relatia cu clientii.

– Experienta in domeniul online constituie un avantaj

– Cunostinte Photoshop constituie un avantaj
Descrierea jobului
– preluarea comenzilor telefonice
– facturarea produselor comandate de catre clienti ( sistemul genereaza automat facturile )
– pregatirea coletelor si a documentelor aferente pentru expediere prin intermediul curierului rapid
– plasarea comenzilor la furnizori
– receptionarea marfii de la furnizor (si verificarea acesteia din punct de vedere cantitativ si calitativ)
– introducerea facturilor de la furnizori in sistem
– urmarirea comenzilor neridicate de clienti
– oferirea de servicii de consultanta catre potentiali clienti pentru achizitionarea produselor comercializate de catre
– gestionarea retururilor de la clienti
– mentinerea la zi a informatiilor legate de produsele prezente pe site (descrieri si imagini pentru produsele existente deja, adaugare de produse noi pe site)

Ce oferim:

– Mediu de munca placut intr-un colectiv tanar

– Posibilitate de dezvoltare profesionala in domeniul online

– Traning in domeniul online

– Salariu fix + bonusuri in functie de performante

– Program de lucru Luni – Vineri 09:00 – 17:00

– Contract de munca fulltime si asigurare de sanatate

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 4 săptămâni
  • Oraș: Constanta
  • Zona/Cartier: Zona Tomis Mall, Centru
  • Titlu: Operator magazin online