Manageri

Project manager pentru magazin online imbracaminte dama Freelance

Angajator

Tiffani.ro - Fashion

Cautam o persoana cu experienta in online ,domeniul imbracaminte dama .

Responsabilitatile postului:

-Recrutarea echipei de lucru si coordonarea ei .(Momentan nu avem aceasta echipa formata)

– Propune si sustine bugetul de marketing pentru diverse perioade;
– Stabileste obiective si urmareste indeplinirea acestora;
– Propune si implementeaza campanii PPC , campanii de afiliere sau alt tip de campanii de promovare;
– Asigura stabilitatea si cresterea brandului companiei in mediul online si social media;
– Administreaza si urmareste campaniile in derulare;
– Realizeaza concepte creative pentru promotiile si produsele brandului;