Logistica

Lucrator depozit Full Time

Acest anunț are peste 30 zile și s-ar putea sa nu mai fie de actualitate.

Angajator

Giftology.ro - Cadouri originale, amuzante, inteligente.

Mai multe despre companie

Candidatul ideal

Cautam un coleg responsabil, atent si cu abilitati de invatare rapida, persoana cu o gandire logica si structurata.

Apreciem abilitatea de lucru in echipa si atitudinea pozitiva.

Descrierea jobului

Efectuarea receptiei calitative si cantitative a marfii in depozit, manipularea cu grija a coletelor, etichetarea produselor si securizarea coletelor in vederea livrarii, pregatirea si ambalarea comenzilor pentru livrare.

Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de categoriile de produse.

Pregatirea produselor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor.

Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a produselor si a materialelor pentru impachetarea coletelor, pastrarea curateniei si a ordinii la locul de munca.

Mediu de lucru prietenos, intr-o echipa tanara.

Salariul: 1200 lei net, plus bonusuri. Salariul poate creste in functie de performantele candidatului.

Program de lucru: Luni-Vineri 10.00 – 18.00.