Financiar

Reprezentant logistică/ Librar personal – Books Express Full Time

Angajator

Books Express - Librarie online

Mai multe despre companie

Responsabilitățile postului?

  • răspunde de intrarea mărfii, depozitarea acesteia, alocarea corectă în comenzi și expedierea coletelor;
  • păstrează legătura cu firmele de curierat și se asigură că pachetele ajung în timp;
  • ambalează coletele cu maxim de atenție și siguranță;
  • menține ordinea și curățenia în spațiul destinat intrării și livrării de marfă.

Candidatul ideal:

Candidatul ideal este mult mai mult decât un simplu executant, e preocupat ca fiecare dintre cititorii noștri să fie încântat atunci când primește un colet de la Books Express și ori de câte ori interacționează cu noi. E cineva care înțelege ceea ce înseamnă „librar personal” iar misunea lui este să livreze orice carte din lume. Este o persoană atentă la detalii, sociabilă și are cunoștințe medii de limba engleză și operare pe calculator.

Experiența anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj, dar nu este necesară.
Permisul de conducere categoria B este obligatoriu.

Ce beneficii vei avea?

Vei lucra într-un mediu plăcut și relaxat, alături de oameni pasionați de ceea ce fac, care caută să îmbunătățească în permanență rezultatele muncii lor și pentru care jumătățile de măsură nu sunt o opțiune.

Colegii și colegele sunt sociabili și prietenoși, biroul este confortabil și primitor, într-o zonă centrală. Salariul este motivant și evoluează în funcție de rezultate.

Asteptam CV-ul tau pe eComJobs! Abia asteptam sa ne cunoastem!

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 3 săptămâni
  • Oraș: Bucuresti
  • Titlu: Reprezentant logistică/ Librar personal – Books Express

ECHIPA Books Express