Manageri / Vanzari

ONLINE SALES MANAGER Full Time

Acest anunt a expirat si nu mai accepta noi CV-uri!

Angajator

- Administrarea paginilor web

Mai multe despre companie

Cerinte:

– experienta in domeniul online de peste 1 an; existenta unui portofoliu deja format de clienti reprezinta un avantaj.

– cunoasterea indicatorilor de performanta in analizarea campaniilor online.

– abilitati excelente de comunicare si negociere.

– competente organizatorice si atitudine proactiva.

– cunoasterea limbii engleze, scris si conversational.

Responsabilitati:

– identificarea potentialilor clienti directi sau de agentie (shop-uri online).

– achizitia si vanzarea consultativa a clientilor de la implementare pana la interpretarea rezultatelor.

– comunicarea cu departamentul tehnic pentru suport si bug-uri.

– urmarirea concretizarii taskurilor si derularea contractelor.

Beneficii :

-Asigurare medicala la retea privata de sanatate

-Laptop apple & iphone

-Bonus de echipa

-Mediu de lucru tanar si dinamic

-Posibilitati de promovare

-Salariu peste medie.

Descrierea proiectului :

Soluția îmbină personalizarea mesajelor afișate în site, a newsletterelor, segmentarea bazei de date, A/B testing, cu un sistem de recomandări individualizat pentru fiecare vizitator, în funcție de istoricul său de navigare.