Administratori / Logistica / Vanzari

Responsabil stoc rochii si accesorii Full Time

Angajator

DRESSBOX

Cautam o persoana tanara, muncitoare, organizata si deosebit de atenta la detalii care sa se alature echipei DRESSBOX in showroomul nostru din Bucuresti.

Candidatul ideal:

Cerinte:

Nu este necesara experienta anterioara pe un post similar. Singurele cerinte sunt:

  • simt al responsabilitatii
  • atentie la detalii
  • abilitati de lucru in echipa
  • cunostinte de baza de operare PC
  • pasiunea pentru moda este un plus, tinand cont ca vei lucra printre rochii de designer

Responsabilitati:

  • verifica si pregateste produsele pentru clienti
  • pregateste coletele pentru livrare
  • asigura ordinea in depozit si aranjeaza stocul de rochii
  • cauta si furnizeaza produsele cerute colegilor stilisti
  • masoara rochiile
  • tine evidenta rochiilor trimise la curatatorie sau croitorie

Despre companie:
DRESSBOX – www.dressbox.ro – este un concept nou in Romania, adresat femeilor care isi doresc sa poarte tinute create de cei mai in voga designeri ai momentului. Oferim posibilitatea de a INCHIRIA rochii prezentate pe marile podiumuri de moda ale lumii, la un pret accesibil, atat online, cat si in showroom-ul nostru din Bucuresti, Bd. Dacia 78.

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 4 luni
  • Oraș: Bucuresti
  • Zona/Cartier: Bd. Dacia 78
  • Titlu: Responsabil stoc rochii si accesorii