Editori

Operator documentare – Content editor Full Time

Angajator

Catmobile.ro - e-Commerce, IT&C

Ne-am angajat sa ne ajutam oamenii sa evolueze si sa-si atinga potentialul maxim. Acum este randul tau sa te angajezi… La noi!
Daca esti o persoana ambitioasa, pasionata, creativa, entuziasta, profesionista si activa, atunci de tine avem nevoie! Vei descoperi aici un mediu placut de lucru si colegi super, gata sa te ajute oricand, indiferent de situatie.

Cerinte si responsabilitati:

– Documenteaza specificatiile tehnice ale produselor, folosind ca sursa informatiile oferite de producatori
– Redacteaza anunturile pentru produsele din site.
– Verifica documentatia existenta, identifica erorile de scriere si mentine acuratetea datelor introduse
– Identifica cu usurinta texte cu rationament slab argumentat
– Cunoaste cel putin un program de editare foto, alte cunostinte legate de activitatea unui studio foto constituind un avantaj
– Orientat catre obiective
– Abilitati de lucru cu termene limita
– Persoana organizata, responsabila, dinamica si cu spirit de echipa

Ce iti oferim?

– Salariu atractiv
– Tichete de masa
– Bonusuri in functie de performanta
– Decontarea abonamentului pentru transport in comun

Te asteptam in echipa noastra!

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 2 săptămâni
  • Oraș: Bucuresti
  • Zona/Cartier: Nicolae Grigorescu - Titan
  • Titlu: Operator documentare – Content editor