Vanzari

Operator comenzi magazin online Full Time

Acest anunt a expirat si nu mai accepta noi CV-uri!

Angajator

DDStepRomania - Vanzari incaltaminte pentru copii din piele

Cautam o colega serioasa, organizata si determinata pentru a procesa comenzile magazinului online ddstepromania.ro.

Esti potrivit pentru noi daca ai:

  • atitudine pozitiva, esti calm si rabdator
  • experienta in relatiile directe cu clientii (callcenter sau/si vanzari)
  • cunostinte medii de utilizare a programelor Office (Word, Excel etc)
  • experienta pe platforme eCommerce (Avanticart, OpenCart, etc) reprezinta un avantaj
  • capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de munca

Responsabilitatile tale vor fi:

  • Procesarea si monitorizarea comenzilor online
  • Pregatirea si expedierea coletelor prin firmele de curierat
  • Vei oferi suport clientilor telefonic, pe email si chat
  • Introduce si actualizeaza continutul din magazinului online
  • Gestionezi stocul de produse

Beneficii oferite:

  • Salariu motivant direct proportional cu experienta
  • Posibilitatea de avansare in cadrul firmei
  • Program de lucru 9 – 17:30
  • Mediu de lucru placut si accesibil
  • Potential de dezvoltare personala

DDStepRomania – www.ddstepromania.ro – este un magazin online dedicat incaltamintei din piele naturala pentru copii. Comercializam brandul DDStep si Ponte 2.0 pe piata din Romania. Distributie in toata tara prin intermediul firmelor de curierat. Pe langa magazinul online, avem deschise si 4 magazine:

–       Magazin 4Kids in Sun Plaza – Bucuresti

–       Stand 4Kids in Centrul Comercial Electroputere Parc – Craiova

–       Stand 4Kids in Shopping City Mall – Timisoara

–       Magazin 4Kids in Centrul Comercial KAPA 3 – Timisoara