Administratori / Vanzari

Advertising Sales Manager Full Time

Acest post a fost ocupat

Angajator

Candidatul ideal
– sa aibe bune/foarte bune abilitati de comunicare, sa fie deschis, sa stie sa vanda si sa mai fi lucrat in vanzari de preferat in online;
– tanar, serios, cuminte, punctual, dedicat si dornic sa invete si sa evolueze ca si pozitie in timp;

Descrierea jobului
Persoana ce va ocupa acest post se va ocupa de promovarea si vanzarea spatiilor publicitare de pe site-urile pe care le detinem.
Printre principalele activitati ale postului, amintim:
– Crearea unei baze de potentiali clienti;
– Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
– Contactarea clientilor, prezentarea serviciilor si finalizarea vanzarilor;
– Managementul portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor in scopul fidelizarii clientilor vechi si constanti;
– Implementarea campaniilor ce se pot implementa usor si rapid;
– Facturarea si monitorizarea confirmarilor de plata;

Descrierea companiei
Suntem o agentie de internet marketing prezenta in piata cu mai multe proiecte inca din 2006.

Reprezinta un mare avantaj daca candidatul a mai lucrat pe pozitii similare si poate veni si cu o baza de clienti ce se pot converti rapid pentru a incheia cu acestia campanii de promovare pe site-urile noastre pentru care putem oferi dealuri foarte avantajoase.

Totodata, exista si posibilitatea de colaborare part-time 4-6 ore (insa de la biroul nostru)