Administratori / Editori

Documentare Produse Full Time

Acest anunț are peste 30 zile și s-ar putea sa nu mai fie de actualitate.

Angajator

TuningMag

Candidatul ideal:

Persoana respectuoasa si cu mult bun simt.
– Persoana sociabila, comunicativa, proactiva, nefumatoare;
– rezistenta la stres;
– ordonat
– entuziasm si spirit de echipa;
– flexibilitate;
– are grija de buna imagine a firmei
– eficienta si atentie la detalii;
– capacitate de dezvoltare continua;
– lucru in echipa.

Cerintele postului

– Cunostiinte avansate in utilizarea pc-ului
– Pasionat de electronice si articole auto
– Cunostiinte de lucru in Microsoft Office, Photoshop reprezinta un avantaj
– Limba Romana (scris si vorbit corect, gramatica perfecta)
– Limba engleza – avansat

Descrierea postului
Acesta va fi responsabil de toata partea de documentare.
Adaugarea produselor pe site sau pe alte site-uri conexe.
Cautarea specificatiilor tehnice pe site-urile de specialitate sau ale furnizorilor
Fotografierea produselor in studio-ul nostru. Editarea imaginilor.
Filmarea produselor in studio-ul nostru. De altfel, acesta se va ocupa si de filmari tip „unboxing”, prezentare de produse sau filmari in timpul testarii acestora si de canalul de youtube.

Toata activitatea se desfasoara sub supravegherea manager-ului. Angajatul va beneficia de training in folosirea admin-ului, sculelor si software-urilor necesare.

Despre noi:

Suntem un colectiv tanar, prietenos si dornic de a face lucrurile sa mearga. Prezenti pe piata din 2011, ne ocupam cu vanzarea de accesorii auto si piese de tuning auto.

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 3 luni
  • Oraș: Bucuresti
  • Zona/Cartier: Sector 5
  • Titlu: Documentare Produse