Vanzari

Agent Vanzari pentru Dezvoltare Web si eCommerce! Full Time

Angajator

TeamWeb - Dezvoltare Web, eCommerce, SEO

Mai multe despre companie

Candidatul ideal

· Abilități bune de comunicare și argumentare;
· Capacitatea de a lucra în echipă;
· Gândire pozitivă și abilități de organizare;
· Persoană orientată către client, soluții și rezultate;
· Cunoștințe medii pentru suita Office si client email;
· Cunoștințe de limbă engleză la nivel conversational;
· Reprezintă un avantaj cunoștințele web și experiența în vânzări B2B;
· Reprezinta un avantaj experienta in call-center sau suport tehnic.
· Minim 6 luni experiență în vânzări.

Descrierea jobului

· Agentul de vânzări prezintă și promovează serviciile oferite la întâlnirile stabilite de companie;
· Negocierea și încheierea de contracte;
· Prospectează piața în vederea identificării potențialilor clienți;
· Implementează acțiunile de promovare conform planului de vânzări;
· Realizează și prezintă rapoarte de activitate;
· Analizează cerințele de business ale clienților și acordă consultanță clienților interesați;

Beneficii:

· Salariu fix + comision;
· Obiective realistice;
· Program flexibil;
· Mediu de lucru antrenant și profesionist;
· Se ofera traning de vanzari;

Descrierea companiei

TeamWEB este o agentie web full service din Bucuresti, existenta pe piata din anul 2012, timp in care a reusit sa raspunda cerintelor a peste 100 de clienti.
Majoritatea activitatii noastre se axeaza pe eCommerce, insa livram solutii web inteligente oricarei afaceri alege sa profite de flexibiltatea canalelor de promovare online.

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 1 săptămână
  • Oraș: Bucuresti
  • Titlu: Agent Vanzari pentru Dezvoltare Web si eCommerce!