Administratori

Administrator website Full Time

Acest anunt a expirat si nu mai accepta noi CV-uri!

Angajator

megaplaza - ecommerce

Vrei sa fii super expert in comertul online din Romania si din Europa? Vrei sa inveti si sa cresti ca Fat-Frumos intr-un an cat altii in 10? Vino in echipa noastra! Crestem impreuna si ne extindem si in Europa! Avem o prezenta consistenta in 3 tari si vizam extinderea pentru inca 8, inclusiv pe Ebay si Amazon Europe.

Responsabilitati

– implementeaza si actualizeaza fisierele de produse in platforma – Excel, CSV, XML etc.

– verifica si rezolva eventualele erori

– colaboreaza direct cu programatorul

– verifica exportul de date catre alte platforme

Cerinte

– experienta in ecommerce

– experienta de lucru cu Opencart – un avantaj

– buna cunoastere Microsoft Excel

– usurinta in lucrul cu cifre si calcule

– capacitate de analiza si sinteza a informatiilor provenite din surse multiple

– mare atentie la detalii si acuratete in prelucrarea datelor

Oferim:

Salariu foarte atractiv

Discount de angajat la orice achizitie

Abonament medicina generala si stomatologie

Training continuu in ecommerce

Oportunitati reale de crestere a carierei in ecommerce

Un mediu de lucru placut si relaxat

Program de lucru normal, L-V intre 9-18

Sediu ultracentral, la 2 minute de Piata Unirii

Megaplaza este un mall online cu peste cinci sute de mii de produse si o mie de categorii si este in continua dezvoltare. Ne-am extins in Europa de Est si continuam sa o facem, inclusiv catre Europa de Vest. Construim o echipa stabila si de succes! Dinamica cresterii promite oportunitati reale de crestere in cariera.