Designeri

Graphic Designer Full Time

Angajator

FashionUP - Fashion

Cautam un full-time Graphic Designer care sa se alature echipei de marketing a FashionUp.ro. Vei avea oportunitatea sa contribui la dezvoltarea identitatii de brand si sa lucrezi multi-channel pentru magazinul nostru online. Trebuie sa fii o persoana organizata si obisnuita sa lucreze in echipa.

Trimite-ne CV-ul, iar un portofoliu pentru experienta ta ar fi bine venit.

Descrierea jobului

– cunostinte de online graphic design / web development;

– puternice cunostinte de Adobe Photoshop;

– experienta in InDesign si Illustrator;

– graphic design skills – incluzand typography, form, color, image-making etc.;

– intelegerea structurii unei pagini web si cunostinte de e-commerce;

– capacitatea de a lucra cu deadline-uri stranse;

– atentie la detalii;

– pasiune pentru design si incredere ca poate livra idei out of the box.

Descrierea jobului:

– crearea de email templates, integrare de content & visuals in site, si alte proiecte de marketing si branding;

– weekly & daily design management pentru contentul de homepage, landing pages, online ads & social media.

Descrierea companiei

FashionUP, people!

FashionUP.ro este locul care, de 8 ani, te ajută să fii în tendințe fără să cheltuiești o avere pe îmbrăcăminte, încălțăminte sau accesorii. Luxul accesibil este acum mai aproape de tine, pentru că îți oferim branduri mari la prețuri mici.

Ne place diversitatea, astfel că îți oferim peste 50.000 de produse de calitate, de la peste 400 de branduri de top. Ne place originalitate și tocmai din acest motiv, produsele noastre sunt 100% originale. Ne place unicitatea, astfel că brandurile pe care ți le oferim sunt atent selectate pentru ca tu să ai parte de piese deosebite.

Fii în pas cu moda, alături de FashionUP!

Detalii

  • Adăugat la: Adăugat de 2 săptămâni
  • Oraș: Bucuresti
  • Titlu: Graphic Designer